DHBT Sınavına Girecek Altın Kurallar

Geri sayım başladı.

  • 16.03.2018 16:18:52
No icon

ALTIN KURALLAR

Geri sayım başladı. Yarın çok geç olmadan ileride ah keşke biraz daha zamanım olsaydı dememek için haydi ders çalışmaya.

Yapılacak olan DHBT sınavı için heyecan dorukta. Bu zorlu yarışta bir adım öne geçebilmek adına çözülecek her bir sorunun size getireceği puan fazlasıyla önem arzediyor.

2018 DHBT 250 bin adayın ter dökeceği bu zorlu yarışta hedefe ulaşma noktasında acaba daha neler yapılabilirin cevabını vermek adına bazı önerilerde bulunmak istedik.

Öncelikle disiplinli bir çalışma sistemi şart. Herkes kendi çalışma sistemini oluşturmalı ve bu sistemi firesiz uygulamalıdır. Örneğin günde en az 3 saat çalışmak gibi kendi kurallarını oluşturmalı ve buna uymalıdır.

Bu stresli dönemde mümkün olduğunca stresten uzak durmalı kazanmak adına motivasyon sağlanmalıdır. Bu anlamda da bol dua ve ibadet yeterli olacaktır. İstikrarlı ve haklı bir tevekkül ile başarı kaçınılmaz olacaktır.

Havaların aşırı sıcak ve soğuk olduğu günlerde sağlığınıza da dikkat etmek çok önemli konulardan bir tanesi elbette.

Başta sağlık problemleri olanlar olmak üzere tüm adayların bu dönemde yeterli ve dengeli beslenmeleri gerekmektedir. Sürekli ilaç kullananların tedavilerini ihmal etmemeleri yanında beslenme düzenine de önem vermeleri gerekir. Her türlü besinden yeterli miktarda abartmadan tüketilmesi yeterli ve dengeli beslenmenin de temelini oluşturmaktadır.

Tüm bunların yanında gelelim en önemli ve en hassas konuya. Nasıl ve hangi kaynaktan ders çalışılacak. Bu sorunun cevabı elbetteki çok önemli ve cevabı da bir o kadar basit aslında. Gerek kitapçılarda gerekse internet aracılığıyla reklamı ve satışı yapılan onlarca kitap arasından doğru olanı bulmak hiç de zor değil. Etrafta bulunan kaynak kirliliğini yok etmek insanların kafasını karıştırmamak ve doğru yolu göstermek için bizim de bir önerimiz olacak elbette.

Sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan kitaplar diğerlerine inat, ÖSYM SINAV SİSTEMİNE % 100 uyumlu, sınava girecek her adayın ihtiyacını tam olarak karşılayacak tarzda hazırlanmıştır.

Bunu anlamanın yolu ise, kitap içeriklerimizi nasıl hazırlandığını sizlerle paylaşıyoruz. Kitapların içeriklerini, önsöz içindekiler vs. hepsini sizinle paylaşıyoruz.

Kitap seçiminde sizlere düşen, yazılarımızda yer alan KLAVUZ’ları okuyarak, klavuzlar doğrultusunda KAYNAK KİTAPLARI SEÇMENİZDİR…

Yıllardır kapaklarını ve üzerindeki tarihleri değiştirerek, yüzbinlerce kitap satıldığını biliyoruz. Bu tarz kitaplara pirim vermemenizi, kitapları mutlaka inceleyerek satın almanızı özellikle öneriyoruz.

Birilerinin BENİM ADIM YETER, güncellemesem de, kapağını değiştirsem kitaplarım satılıyor mantığı ile hareket etmesine inat, amacımızın ticaretten ziyade galibiyet ve alandaki çıkan kaynakların kalitesini artırmak olduğunu söyleyerek bu konuda iddiamızın da sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
Bunun da en güzel ispatı, 2014 yılında çıkardığımız kitapların Türkiye’de En çok Tercih Edilen Kitaplar olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.
Bu zorlu yarışta tüm adaylara galibiyetin tadına varma heyecanı ve temennisiyle başarılar diliyoruz.

 

 KAPIDA ÖDEME SİPARİŞ TEL: 0505 979 88 88

 

Yorumlar