Dilek-Rızık Darlığı-Kısmet-İşlerin Yoluna Girmesi İçin

Rızık darlığı, işleri bozuk olan, borçlu olanlar, kısmetin açılması, hayırlı dileği olan kimseler her gün kendi yada bir kaç kişi ile beraber (41) Yasin süresi ve her 10 okumadan sonra yada 41 okumanın sonunda bir kere aşağıdaki duayı okursa, bir haftadan

  • 27.11.2017 12:08:36
No icon

Rızık darlığı, işleri bozuk olan, borçlu olanlar, kısmetin açılması, hayırlı dileği olan kimseler her gün kendi ya da bir kaç kişi ile beraber (41) Yasin süresi ve her 10 okumadan sonra yada 41 okumanın sonunda bir kere aşağıdaki duayı okursa, bir haftadan evvel işleri yoluna girer ve ne dileği varsa olur. Rızkı bollaşır, kısmeti ayağına gelir.

Okunacak dua:

“Bismillâhirrahmanirrahim. Allâhümme in kâne rızki fiz semai feenzil hü,ve in kâne fil ardi feahrichü ve in kâne fil bahri featli’hü,ve in kâne baiden fekarribhü,ve in kâne kariben feyessirhü, ve in kane kalilen fekessirhü,ve in kâne kesiren fehevvinhü ve bârikli fihi ver zukni min haysü ahtesibü ve min haysü lâ ahtesibü rızkan hâlâlen tayyiben gadaken,sahhan tabekan mübareken fihi hatta lâ tekûne liahadin min halkike aleyye fihi minnetün vec’al yedey ulyen bil i’tâli velâ tec’al yedey süfla bil-isti’tai inneke ala külli şey’in kadir.”