Fatih Erbakan'dan Eğitim-Bir-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Fatih Erbakan'dan Eğitim-Bir-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

  • 28.02.2019 16:04:41
No icon

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret ederek, 6. Olağan Genel Kurul’da yeniden seçilen Genel Başkan Ali Yalçın’a ve yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Eğitim-Bir-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Fatih Erbakan, “Eğitim-Bir-Sen’in eğitim sistemine ilişkin çalışmalarını, eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümünün sağlanmasındaki katkılarını, yasaklara karşı verdiği mücadeleyi, hak, emek ve özgürlükler için akıttığı teri, harcadığı çabaları biliyor ve takdir ediyorum. Eğitim çalışanlarının çalışma şartlarının, mali, özlük ve sosyal haklarının iyileştirilmesi noktasında yıllardan beri ortaya koyduğunuz gayreti, yaptığınız çalışmaları, verdiğiniz emeği yakından takip ediyor ve bundan dolayı sizi tebrik ediyorum” dedi.

Erbakan, Ali Yalçın ve yönetiminin yeni dönemde de faydalı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Genel Başkan Ali Yalçın, Fatih Erbakan’a ziyareti için teşekkür etti. Temsil ettikleri eğitim çalışanlarının ve kamu görevlilerinin emeğinin karşılığını alması, gelir dağılımında adaletin sağlanması, haksızlıkların, mağduriyetlerin giderilmesi ve adil bir dünyanın inşası için dün olduğu gibi, bugün de yarın da üzerlerine düşeni yapacaklarını vurgulayan Yalçın, hak, emek, özgürlük mücadelelerini; mazlumların, mağdurların, yetimlerin sesi olma misyonlarını kararlılıkla sürdüreceklerini kaydetti.

Yalçın, gündeme ilişkin değerlendirmelerin de yapıldığı ziyarette Fatih Erbakan’a “Eğitim-Bir-Sen Tarihi”ni hediye etti.

 

Yorumlar